Havuç'un sevgilisi kim?

Çocuklar Duymasın'da Havuç karakterinin sevgilisini canlandıracak isim belli oldu.

Yedi yıl aradan sonra perşembe akşamları yeniden yayınlanmaya başlayacak olan 'Çocuklar Duymasın'ın kadrosuna bir oyuncu daha katıldı.

Sabah'ın haberine göre, bu sezon televizyon ekranlarının iddialı yapımları arasında gösterilen 'Çocuklar Duymasın'ın ekibine yeni isimler de katılmaya devam ediyor. Başrollerini Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın paylaştığı dizinin kadrosuna 22 yaşındaki genç oyuncu Sultan Ulutaş da, Havuç Emre karakterinin sevgilisi rolünde katıldı.

İDEAL PEŞİNDE

Dizide 'Havuç' karakterinin kız arkadaşını canlandıracak olan Ulutaş, henüz çocukken izlediği dizide yer almaktan büyük heyecan duyduğunu söylüyor. Yedi yıl aradan sona bu perşembe yeniden yayınlanmaya başlayacak olan 'Çocuklar Duymasın' kadrosuna en son katılan isim olan Ulutaş, "Furkan Kızılay'ın canlandırdığı karakterin kız arkadaşı olarak diziye dahil oldum. Bu dizi adeta bir okul" diyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Ulutaş, "Belki bir mühendis olarak daha çok para kazanabilirdim. Ama ben ideallerimin peşinden gitmeyi tercih ettim" diye konuşuyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !